Menu
 • Zvětšení prsou vlastním tukem

  Metoda miniinvazivních zákroků zaznamenala novinku, kterou je přenos vlastního tuku obohaceného o vlastní kmenové buňky do prsou Glamour Aesthetic Clinic

  Trvalé přirozené zvětšení prsou vlastním tukem o jednu až dvě velikosti

  Přenos tuku do prsou Vás nejen zbaví tuku v problémových partiích, ale přenese ho přímo do prsou.
  zvetseni prsouZvětšení prsou vlastním tukem obohaceným o vlastní kmenové buňky je technologie mini invazivního charakteru.

  Žádné monstrózní jizvy, tvrdé poprsí, které se nepohne za žádných okolností, nepřirozeně vysoko posazené kulaté implantáty, které se rýsují na štíhlém hrudníku až po okraj.

  Zvětšení prsou vlastním tukem je metodou mini invazivní plastické chirurgie, při níž se jako výplňový materiál využije vlastní tuk obohacený o vlastní kmenové buňky . Glamour Aesthetic Clinic je jednou z prvních specializovaných klinik, která se zvětšením prsou vlastním tukem zabývá. Jaký je rozdíl?

  Zvětšení prsou vlastním tukem začíná liposukcí přístrojem Body Jet, která se provádí taktéž mini invazivní metodou. Poté tuk, který se takto odebere, dostane patřičný charakter v našich přístrojích a pak už se aplikuje přímo do prsou.
  Metoda mini invazivních zákroků zaznamenala novinku, kterou je přenos vlastního tuku obohaceného o vlastní kmenové buňky do prsou.
  Jaký je rozdíl?
  Kmenové buňky jsou inovativní záležitostí v oblasti estetické a plastické chirurgie, která dokáže hotové zázraky. V našem případě kmenové buňky využíváme ke stálému zvětšení poprsí vlastním tukem. Klasickým zvětšením prsou vlastním tukem zvětšíte své poprsí o jednu až o dvě velikosti, tuk je ale vstřebatelná látka a tak za několik let (řádově 5–10 let) můžeme pozorovat zmenšení v objemu prsou. Při aplikaci tuku s nejvyšším obsahem vlastních kmenových buněk se zvětšení prsou vlastním tukem stává zákrokem trvalým a neměnným.

  Zvětšení prsou vlastním tukem je velmi šetrné a není nutná hospitalizace. Rekonvalescence po zvětšení prsou vlastním tukem je během několika dnů. Nečekají Vás už žádné komplikace v podobě nepříjemných převazů a odstraňování stehů, jedná se o šetrný zákrok, jehož výsledek působí naprosto přirozeně! Splňte si svůj sen o plném dekoltu již dnes!!

 • Nejčastější dotazy našich klientů ohledně zvětšení prsou vlastním tukem s použitím tuku obohaceného o vlastní kmenové buňky

     

  Je nutná hospitalizace?

  Hospitalizace nutná není, po zákroku můžete odejít domů, kde budete dodržovat klidový režim.

  Jak dlouho trvá rekonvalescence?

  Během několika dnů jste schopni se vrátit do koloběhu běžného dne, odpadá bolestivost, která je pověstná pro zvětšení prsou silikonovými implantáty.
     

  Bojím se narkózy, je nutná?

  Tento zákrok se provádí v lokální anestezii.

  Budu mít po operaci viditelné jizvy?

  Zvětšení prsou vlastním tukem má tu výhodu, že není potřeba chirurgicky nařezávat pokožku, eliminuje se vznik jizviček.

  Jak dlouho zákrok trvá a je jeho výsledek dlouhodobý?

  Doba trvání přenosu tuku do prsou je individuální, ale pohybuje se kolem tří až čtyř hodin. Zvětšení prsou vlastním tukem je zákrokem dlouhodobého charakteru, vstřebávání tuku je patrné cca 5-10 let od aplikace, v případě tuku obohaceného o vlastní kmenové buňky je zákrok trvalý a výsledek nemněný.

  O vhodnosti jednotlivých metod a aplikaci klientce rozhoduje po odborné konzultaci tým našich lékařů.

  V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat Glamour Aesthetic Clinic.
 • payments
  Ceník zákroku:
  Přenos tuku do prsou - 150000 Kč
Ohodnotit tuto položku
(37 hlasů)

2 komentáře

 • Libuše Vuová
  Libuše Vuová 18. 10. 2013 12:03 Odkaz Komentáře

  Dobrý den,mohu se zeptat na tento zákrok zvětšení prsou vlastním tukem obohacený o kmenové buňky. Jaké množství tuku se odebírá na zvětšení o 1 velikost?
  Jakou liposukci se provádí jedná se o tumescentní liposukci a jak dlouho trvá?
  Kde a jak se tuk zpracovává a jak dlouho trvá jeho zpracování před vlastní aplikací do prsou?
  Jak dlouho trvá aplikace směsi do prsou?

 • Ingrid
  Ingrid 30. 7. 2013 20:55 Odkaz Komentáře

  Vřele doporučuji tuto kliniku a její výborné lékaře. Vykonávali mi odběr tuku a jeho aplikaci do prsou obohacého o vlastní kmeňové buňky. Po 3 měsících je pěkně viditelná změna, jsem nadmíru spokojená.

Pro psaní komentářů se přihlašte
zpátky nahoru