Menu
 • Elevace "povytažení" obočí.

  Jsou případy, kdy přepadávající kožní val tlačící na oční okolí, kde způsobuje pokles horních víček. Působíme tak unaveně a smutně. Jedním z řešení je operace očních víček, ale pokud odstranění nadbytečné kůže nestačí je na místě provést elevaci obočí.

  Pod tímto názvem se skrývá zákrok pozdvihnutí obočí za pomocí vstřebatelného implantátu Endotine nebo použití Silhouette Lift nití. Ten se zavádí do pokožky a obočí lehce „povytáhne“ čímž vypne a rozjasní Váš pohled a celkově omladí vzhled a výraz Vaší tváře. Při zákroku dochází k napnutí kůže, vyhlazení vrásek, tak aby byl zachován přirozený vzhled.
  GAC oboci
  Implantát Endotin se sám vstřebává od 3 do 6 měsíců, kde se v tkáni sám vytvoří vazivový spoj, který pokožku obočí drží a vypíná až po několik let. Elevace obočí je velmi oblíbený, ale veřejně méně známý zákrok miniinvazivní estetické chirurgie, který pomáhá vylepšit výsledek tolik oblíbené operace očních víček. Samotný zákrok je provázen v lokální anestezii a rekonvalescence po užití implantátu Endotine nebo Silhouette Lift nití je stejně jako u operace očních víček v rámci několika dnů. Kompletní rekonvalescence je zahrnuta do čtyř týdnů, kdy se tělo vyrovná s lehkými otoky a implantáty.

  Tato metoda je naprosto revoluční svou efektivností a šetrností, o její vhodnosti pro Vás se přijďte poradit s našimi odborníky z Glamour Aesthetic Clinic.
 • Nejčastější dotazy našich klientů ohledně elevace obočí

    

  Jak dlouho trvá rekonvalescence?

  Během několika dnů jste schopni vrátit se do koloběhu běžného života.
     

  Jak dlouho trvá zákrok v celkové anestezii?

  Délka operace zvětšení rtů se obvykle pohybuje něco málo přes 1 hodinu.

  V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat Glamour Aesthetic Clinic.
Ohodnotit tuto položku
(9 hlasů)
Více z této kategorie: « Zvětšení rtů Dermaroller »
zpátky nahoru