Menu
 • Plastická operace nosu nebo korekce nosu

  Trápí Vás vzhled Vašeho obličeje? Dejte sbohem Vaší vadě na kráse a přijďte na konzultaci ohledně operace nosu do Glamour Aesthetic Clinic.
  Nos představuje dominantní část celého obličeje. Většinou není potřeba upravovat oči, nebo kůži kolem úst nejvíce s Vaší tváří udělá plastická operace nosu.
  Plastická operace nosu – (rhinoplastika), je operace, která pomocí plastických a rekonstrukčních postupů umožňuje upravit nosní deformitu. Plastickou operací nosu v Glamour Aesthetic Clinic nejen zlepšíme tvar nosu, odstraníme problémy vybočené nosní přepážky či, výrazný nosní hrbol, ale docílíme i úpravy dýchaní.

  Plastická operace nosu spočívá v opatrném vyjmutí nadbytečné kosti a změně a posunutí nosních chrupavek. Řezy jsou vedeny z vnitřní strany nosu, což po operaci eliminuje viditelnost jizev. Většina pacientů si přeje mít nos, který nejen lépe vypadá, ale je také lépe průchodný. Klienti jednoduše požadují nos, který bude v harmonii se zbytkem obličeje. Má-li klient problémy s dýcháním nosem a léčba medikací nepomáhá, je součástí operace nosní přepážky i otevření nosních průduchů (septorhinoplastika).
 • Nejčastější dotazy našich klientů ohledně operace nosu nebo korekce nosu

     

  Je nutná hospitalizace?

  Po operaci nosu klient setrvává na klinice 1 den.

  Jak dlouho trvá rekonvalescence?

  Během několika dnů jste schopni vrátit se do každodenního života. Po dobu 7 – 10 dnů je nutné nosit speciální nosní dlahu.
     

  Jak dlouho trvá zákrok v celkové anestezii?

  Délka operace nosu se obvykle pohybuje něco málo přes 1 hodinu.

  Vyřeší se mi operací nosu také problémy s dýcháním?

  Ano, součástí zákroku je v případě potřeby také operace nosní přepážky i otevření nosních průduchů – Septorhinoplastika.

  V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat Glamour Aesthetic Clinic.
Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)
zpátky nahoru