Menu
 • Odstranění pocení

  Trápí Vás nadměrné pocení?
  Nadměrné pocení je vždy stresující, nepříjemná kondice, která přináší sebou pocity trapnosti a nejistoty ve společnosti. Konzervativní léčba, jako jsou různé kosmetické a lokální léčebné prostředkyči botulinum toxin má jen dočasný a částečný účinek a může vést k chirurgické léčbě. Chirurgická intervence, která používá odstranění potních žláz, nebo jejich odsátí pomocí liposukce, je vždy spojena s četnými komplikacemi a nepříjemnostmi co se týká hojení. Chirurgické odstranění je poměrně drastická metoda v léčbě poměrně nezávažného onemocnění.
  gac poceni front
  Glamour Aesthetic Clinic představuje nejnovější metodu a technologii - subkutánní (podkožní) aplikaci pulsního neodymiového laseru k odstranění potních žláz, která odstraňuje nadměrné pocení v podpaží.

  K zákroku odstranění nadměrného pocení používáme Smart Lipo Laser (DEKA). Metoda se provádí jen v lokální anestesii, dobře se toleruje, je velice efektivní a bezpečná. Zaručuje dlouhodobý efekt a minimální pooperační imobilizaci (co se týká času).
  Nadměrné pocení je obtížné onemocnění, kterým trpí 1% obyvatelstva. Lidé postižení hyperhidrózou se potí i při nízké teplotě a v klidu. Postižení se nadměrně potí buď po celém těle, nebo v případě sekundární formy nemoci jen v určitých místech. Nadměrné pocení se u nich vyskytuje na čele, ve vlasech, na dlaních rukou, v podpaží nebo i na ploskách nohou.
  Smart Lipo Laser je nejmodernější a nejefektivnější metoda odstranění nadměrného pocení.

  Činnost potních žláz se omezí pomocí světelné energie laserového paprsku. Odstranění nadměrného pocení je tak vysoce účinné.
  Vyzkoušejte tuto metodu a zbavte se nepříjemných pocitů z pocení.

 • Nejčastější dotazy našich klientů ohledně odstranění nadměrného pocení Smart Lipo


      Je nutná hospitalizace?
  Hospitalizace nutná není, ihned po zákroku se můžete vrátit do běžného života.
      Bojím se narkózy, je nutná?
  Odstranění nadměrného pocení se provádí v lokální anestezii.
      Jak dlouho trvá rekonvalescence?
  Téměř okamžitě jste schopni se vrátit do svého běžného života, tento zákrok, ostatně jako žádné miniinvazivní zákroky, Vás nebude nijak omezovat ve Vašem životě.
      Budu mít po zákroku viditelné jizvy?
  Na rozdíl od chirurgického zákroku nevznikají při laserovém odstranění nadměrného pocení jizvy.
      Jak dlouho trvá operace  a je její výsledek dlouhodobý?
  Doba trvání zákroku se odvíjí podle rozlohy ošetřované plochy (cca 45 min) a výsledek zákroku je trvalý, v některých případech je však nutné zákrok zopakovat. O vhodnosti jednotlivých metod rozhoduje po odborné konzultaci tým našich lékařů.

  V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat Glamour Aesthetic Clinic.

Ohodnotit tuto položku
(23 hlasů)
zpátky nahoru