Menu
 • liposukce

  Chcete se zbavit dvojité brady?

  Na naší klinice, Glamour Aesthetic Clinic, provádíme jeji odstranění.

  Příroda byla k někomu více, k někomu méně štědrá. Ovšem lidská společnost je tu již tisíce let – mimo jiné – k tomu, aby dávala lidem rovné šance a všem sloužila ku prospěchu. Ať už se jedná o kosmetiku, nemocenskou, nebo třeba péči v oblasti plastické chirurgie.

  Liposukce podbradku pomocí Smart Lipo laseru je inovativní technika, která k odstranění přebytečné tukové tkáně používá specifický účinek laserového paprsku. Jeho působením dochází k rozpadu membrán tukových buněk a vyloučení jejich obsahu buď přirozenou cestou, nebo jemným odsátím minimálním podtlakem.
  Metoda Smart Lipo
  Jak tato metoda funguje?

  Odstranění dvojité brady pomocí Smart Lipo laseru se provádí při lokální anestézii. Laserový paprsek je vložen pod kůži, přičemž laser tzv. taví membrány tukových buněk a tím způsobuje jejich rozklad. Tekutý tuk je odtransportován lymfatickým systémem během následujících 6 týdnů po zákroku, kdy se také dostavuje přirozené vypnutí kůže v místě zákroku. Dochází k dodatečné stimulaci kolagenových vláken, a tím je zajištěn pozitivní estetický efekt vedoucí k vypnutí kůže a odstranění podbradku.
 • Nejčastější dotazy našich klientů

    

  Jak efektivní je metoda Smart Lipo?

  Smart Lipo je velice účinné ošetření s viditelnými výsledky v menších oblastech. Ke zmenšení objemu tuku dochází během následujících 10–12 týdnů, stejně tak, jako k vypnutí kůže v místě zákroku díky stimulaci kolagenu. Aby byl zachován nový estetický tvar těla a vypnutá pokožka, doporučujeme udržovat zdravý životní styl a správnou životosprávu.
     

  Bojím se narkózy, je nutná?

  Liposukce podbradku se provádí pouze v místním znecitlivení v lokální anestezii.

  Je nutná hospitalizace?

  Hospitalizace nutná není, po zákroku liposukce podbradku můžete odejít domů, kde budete dodržovat klidový režim.

  Jak dlouho trvá zákrok liposukce podbradku?

  Délka zákroku liposukce podbradku je přibližně 45 minut.

  Jak dlouho trvá rekonvalescence a je nutné nosit nějaký speciální ohlávek?

  Zhruba 1 týdn po zákroku Smart Lipo je nutné nosit elastickou bandáž.

  V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat Glamour Aesthetic Clinic.
Ohodnotit tuto položku
(8 hlasů)
zpátky nahoru