Menu
 • Liposukce obličeje.

  Chcete se zbavit nadbytečného tuku v obličeji? Na naší klinice, Glamour Aesthetic Clinic, provádíme jeho odstranění.
  liposukce obliceje
  Příroda byla k někomu více, k někomu méně štědrá. Ovšem lidská společnost je tu již tisíce let – mimo jiné – k tomu, aby dávala lidem rovné šance a všem sloužila ku prospěchu. Ať už se jedná o kosmetiku, nemocenskou, nebo třeba péči v oblasti plastické chirurgie.
  Liposukce obličeje pomocí Smart Lipo laseru je inovativní technika, která je určená především k odstranění přebytečné tukové tkáně použitím specifického účinku laserového paprsku. Následkem toho dochází k rozpadu membrán tukových buněk a vyloučení jejich obsahu buď přirozenou cestou, nebo jemným odsátím minimálním podtlakem.

  Metoda Smart Lipo
  liposukceJak tato metoda funguje?
  Odstranění tuku v obličeji pomocí Smart Lipo laser se provádí při lokální anestézii. Laserový paprsek je vložen pod kůži, přičemž laser tzv. taví membrány tukových buněk a tím způsobuje jejich rozklad. Tekutý tuk je odtransportován lymfatickým systémem během následujících 6 týdnů po zákroku a zároveň se dostaví přirozené vypnutí kůže v místě zákroku. Dochází k dodatečné stimulaci kolagenových vláken, a tím je zajištěn pozitivní estetický efekt vedoucí k vypnutí kůže.
 • Nejčastější dotazy našich klientů ohledně Smart Lipo

     

  Jak efektivní je metoda Smart Lipo?

  Smart Lipo je velice účinné ošetření s viditelnými výsledky v menších oblastech. Ke zmenšení objemu tuku dochází během následujících 10–12 týdnů, stejně tak, jako k vypnutí kůže v místě zákroku díky stimulaci kolagenu. Aby byl zachován nový estetický tvar těla a vypnutá pokožka, doporučujeme udržovat zdravý životní styl a správnou životosprávu.

  Bojím se narkózy, je nutná?

  Liposukce obličeje se provádí pouze v místním znecitlivení v lokální anestezii.
     

  Je nutná hospitalizace?

  Hospitalizace nutná není, po zákroku liposukce obličeje můžete odejít domů, kde budete dodržovat klidový režim.

  Jak dlouho trvá zákrok liposukce obličeje?

  Délka zákroku liposukce obličeje je přibližně 45 minut.

  V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat Glamour Aesthetic Clinic.
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)
Více z této kategorie: « Silhouette Lift Liposukce podbradku »

1 komentář

 • Ella Šentová
  Ella Šentová 5. 8. 2013 11:25 Odkaz Komentáře

  Dobrý den,
  ráda bych viděla nějaké foto obličeje před a po Smart Lipo. Totéž i u Liposukci podbradku.
  Také mne zajímá jak dlouho se poté tukové buňky obnovuji, nevěřím, že laserem lze tyto buňky odstranit napořád jako tomu je u klasické tumescentní liposukce.
  A poslední dotaz je jestli provádíte klasický liftingu obličeje včetně krku, nebo "endoskopický operační přístup". Děkuji předem za odpověď.
  E.Šentová

Pro psaní komentářů se přihlašte
zpátky nahoru