Menu
 • Liposukce a tvarování postavy pomocí přístroje Body Jet.

   
  liposukceMezi nejznámější operace těla patří bezesporu liposukce, s oblibou označovaná výrazem "odsátí". Body Jet liposukce je velmi účinná metoda, která zajistí úbytek tuku a vymodeluje postavu. Pomocí liposukce se dají dělat hotové zázraky. Do dnes patřila klasická liposukce sice k oblíbeným, ale velmi bolestivým a náročným zákrokům, klienti byli nuceni nosit 4 až 6 týdnů kompresní prádlo a pokožku hyzdily jizvičky. V Glamour Aesthetic Clinic dochází k revoluční změně při procesu mini invazivní Body Jet liposukci. Pomocí Body Jet liposukce odpadá nutnost celkové anestezie, kompresní prádlo je omezeno na několik dnů, bolesti a zjizvení kůže po zákroku téměř neexistuje a výsledek? Dokonalá postava!

  liposukceJak docílíme perfektních výsledků bez bolesti? Je to vůbec možné?
  Odpovědí nám je Body Jet liposukce. Stejnojmenný přístroj Body Jet, za pomoci pulzujícího vodního paprsku odstraňuje tuk z Vašeho těla. Při zákroku není potřeba celková anestezie, takže nic nebrání tomu, chvíli po zákroku odejít z kliniky do pohodlí domova. Kompresní prádlo se užívá bezprostředně po zákroku, už žádné nepříjemné bandáže! Výsledek Body Jet liposukce je vidět ihned a vy se během pár dnů můžete radovat z krásné postavy. Pro mindráky už není prostor a nemusíte mít strach z náročného zákroku, protože Body Jet liposukce spadá do metod mini invazivní chirurgie!
 • Nejčastější dotazy našich klientů ohledně Body Jet liposukci

     

  Kdy je vhodné provádět Body Jet liposukci?

  Většina chirurgických zákroků se doporučuje v zimním období, kdy tělo není vystavováno horku, případné rány se v poklidu mohou zahojit. S naší unikátní liposukcí za pomocí přístroje Body Jet však můžete podstoupit liposukci kdykoliv.

  Bojím se narkózy, je nutná?

  Liposukce pomocí přístroje Body Jet se provádí v lokální anestezii, klient je při zákroku při vědomí a komunikuje.
     

  Je nutná hospitalizace?

  Hospitalizace při Body Jet Liposukci není nutná, po zákroku můžete odejít domů, kde budete dodržovat klidový režim.

  Jak dlouho trvá rekonvalescence?

  Po absolvování liposukce přístrojem Body Jet, doporučujeme dva až tři dny mírného klidového režimu.

  Budu mít po operaci viditelné jizvy?

  Body Jet liposukce je velmi šetrná miniinvazivní metoda, která nevyžaduje chirurgické zásahy během zákroku, takže jizvy v podobě řezů nejsou.

  Jak dlouho operace trvá a je její výsledek dlouhodobý?

  Doba zákroku se odvíjí od množství ošetřovaných partií, řádově trvá dvě hodiny. Výsledek po absolvování liposukce za pomocí přístroje Body Jet je dlouhodobý, pakliže klient dodržuje zdravou životosprávu.

  Musím nosit kompresní prádlo, pokud ano jak dlouho?

  Po zákroku Vám bude nandána kompresní tlaková bandáž (břišní pás, tlakové kalhoty), kterou je třeba nosit 2 týdny po zákroku a později v případě, že víte, že budete oblast namáhat, je dobré si podpůrnou bandáž obléci.

  V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat Glamour Aesthetic Clinic.
 • payments
  Ceník zákroků Liposukce Body jet:
  Body jet - 1 oblast 25000 Kč
  Body jet - 2 oblasti 45000 Kč
  Body jet - 3 oblasti 55000 Kč
  Body jet - 4 oblasti 65000 Kč
  Body jet - 5 oblasti 75000 Kč
Ohodnotit tuto položku
(29 hlasů)
Více z této kategorie: 3DEEP EndyMed »
zpátky nahoru