Menu
 • FTC Terapie (Fine Thread Contour terapie)

  Jde o nejnovější a techniku mini invazivního zesílení a zpevnění SMAS vrstvy obličeje a 3D liftingu.
  Doposud používaná technika zesílení a zpevnění SMAS byla pouze chirurgická (resekce a sešití nebo aplikace). Naaplikovaná vlákna stimulují tvorbu kolagenu. Jedná se o přirozený efekt i při zachování mimiky obličeje.

  FTC therapie pochází z Koreje, kde její vývoj začal před 5 lety. Vlákna a technika v dnešní podobě byla vyvinuta podle Dr. Moona a používají se jako nejefektivnější a nejčastější výkon ke zpevnění SMAS a tím představují velmi efektivní rejuvenace bez nutnosti chirurgického liftingu. Cílem FTC terapie je konturování (fine thread CONTOURING). FTC je někdy nesprávně porovnávána s vertikálním liftingem, ale jedná se o naprosto odlišný mechanismus.

  Co jsou mezonitě pro FTC:
  Mezonitě pro FTC terapii tvoří jako unikátní systém. Skládají se ze speciální injekční mikrojehly vodiče a nitě o síle vlasu upevněné k ní. Po zavedení nitě se jehla jednoduchým způsobem vytáhne a vlákno zůstane uložené bez fixace ve SMAS vrstvě obličeje.
  Kde se dá použít FTC terapie
  Na celém obličeji, krku, při ochablé pokožce po lipolytických výkonech. Je zároveň velmi účinnou prevencí stárnutí pokožky. Znovu definuje kontury a zpevňuje je.
  Kontraindikace pro FTC terapii
  Infekční onemocnění (onemocnění dýchacích cest, chřipka atd.), příznaky zhoršení chronického onemocnění, psychické poruchy či komplikace, nádory, těhotenství, náchylnost pokožky k tvorbě keloidních jizev, některá krevní onemocnění (například poruchy krevní srážlivosti), systémová onemocnění.
  Výhody používání FTC terapie
  -       Procedura nevyžaduje speciální přípravu, podle citlivosti lze použít injekční anestézie, jinak se používá pouze povrchová anestézie nebo pouze porvrchovou úpravou anestezie v krému.
  -       Neprovádí se chirurgický řez
  -       Procedura trvá pouhých 20 minut
  -       Minimální průvodníkomplikace, jako jsou modřiny či otok, mizí již za několik dní.
  -       Metoda je cenově dostupná, výsledek přetrvává po dobu 1,5 až 2 let.
  -       Výborně se kombinuje s jinými metodami estetické chirurgie (přístrojová rejuvenace, substituční terapie pomocí aminokyselin, revitalizace).
  -       Je možné současně aplikovat výplňové materiály a botulotoxin
  -       Výkon je možné každé 2 roky opakovat pro udržení kontury, zesílení SMAS a rejuvenaci.
  Proč je FTC terapie dnes neodmyslitelnou součástí v praxi korektivního dermatologa a plastického chirurga?
  -       Velmi účinná metoda k zesílení SMAS vrstvy.
  -       Velmi účinná rejuvenace.
  -       Delikátní 3D lifting tkání obličeje a těla a redukci vrásek na místech, kde není jiná volba (např. při necitlivosti na botulotoxin)
  -       Vynikající prevence ptózy tkání obličeje, šíje a těla, která se dobře kombinuje s revitalizací a přístrojovou rejuvenací,
  -       Technologie certifikována CE,
   
  Cena: Celý obličej 50 nití je 25 000Kč
 • Nejčastější dotazy našich klientů ohledně zákroku Facelift

    

  Máte zájem o FTC Terapie? Neváhejte nás kontaktovat a objednat se na bezplatnou konzultaci, kde Vám bude vše podrobně vysvětleno. kontaktovat Glamour Aesthetic Clinic.

Ohodnotit tuto položku
(8 hlasů)
Více z této kategorie: « Dermaroller Facelift »
zpátky nahoru