Menu
 • Facelift neboli plastika obličeje a krku řeší problémy zralé pleti.

  Toužíte po hladké pleti bez hlubších vrásek?
  facelift
  Glamour Aesthetic Clinic je přední klinikou estetické medicíny, která provádí chirurgický facelift.

  Facelift, jako jedna z variant plastické a estetické chirurgie, řešení radikálně otázky povadlé kůže v obličeji a krku a zároveň redukci vrásek.
   
  Samotná operace faceliftu se provádí v celkové anestezii a je nutná hospitalizace. Výsledkem faceliftu je o 5 – 10 let mladší pleť. Obličej nabývá rozjasněný vzhled, vymizí rozšířené žilky, dochází k vyhlazení hlubokých vrásek a vyřeší povadlou kůži.

  Facelift je možné kombinovat s dalšími zákroky, které vylepší finální vzhled. Nejčastějšími zákroky spojené s faceliftem jsou operace očních víček a liposukce obličeje a krku. Facelift je možné kombinovat i s plastikou krku, neboli neckliftem.
  Finální výsledek plastiky obličeje a krku, neboli faceliftu a neckliftu, je možné hodnotit až s odstupem přibližně 3 měsíců, kdy dochází k vypnutí kůže a vyhlazení vrásek v daných partiích.
  Výsledky facelift-u jsou dlouhodobé.
 • Nejčastější dotazy našich klientů ohledně zákroku Facelift

     

  Je nutná hospitalizace?

  Po operaci faceliftu klient setrvává na klinice 2 dny.

  Jak dlouho trvá zákrok v celkové anestezii?

  Délka zákroku faceliftu trvá přibližně 2 – 3 hodiny, avšak záleží, zda se vykonává jenom samotný facelift, nebo klient podstoupí více zákroků najednou.
     

  Jak dlouho trvá rekonvalescence po zákroku Facelift?

  Klient po zákroku nosí speciální kompresní návlek po dobu 10 dnů, kdy doporučujeme klidový režim a následně dochází k vytažení stehů.

  Jsou jizvičky po zákroku vidět?

  Klient podle instrukcí lékaře začíná s tlakovou masáží za pomoci speciálního silikónového gelu, který od nás dostane. Masáže se opakují několikrát denně a v průběhu měsíce začínají jizvičky rychle ustupovat. S odstupem 2-3 měsíců se úplně ztrácejí.

  Máte zájem o facelift a bojíte se viditelných jizviček? Neváhejte nás kontaktovat a objednat se na bezplatnou konzultaci, kde Vám bude vše podrobně vysvětleno. kontaktovat Glamour Aesthetic Clinic.
Ohodnotit tuto položku
(11 hlasů)
Více z této kategorie: « FTC Terapie
zpátky nahoru